Kolejny blog o wargamingu wystartował. Ten akurat poświęcony figurkom, malowaniu i graniu w skali 10mm, niezbyt popularnej, ale mojej ulubionej. W miarę czasu będę się starał zamieszczać zdjęcia pomalowanych figurek oraz raporty bitewne.

środa, 20 lutego 2013

HotT - Black Knights

Ponieważ HotT jest systemem w który najczęściej grywam w ostatnim czasie, najwięcej też do niego maluję figurek. Dzisiaj fotki 3 podstawek Black Knight'ów do armii Vampire Counts, którą maluję dla brata. Armia właściwie jest już prawie skończona. W trakcie malowania są 3 elementy Grave Guards, potem już tylko Ghoule i bohater na Koszmarze. Same figurki do Vampire Counts są chyba najbrzydsze ze wszystkich wydanych przez GW do Warmastera.


Niestety, jakością zdecydowanie odstają od pozostałych. Bardzo ciężko mi się malowało te modele (przeleżały w pudełku częściowo pomalowane przez 2 lata), z tego względu że nie bardzo wiedziałem jak pomalować konie. Rzeźbiarz chyba nie mógł się zdecydować czy to mają być konie czy szkielety koni. Być może miał pomysł, że to mają być takie rozkładające się truchła końskie. To mógłby być niezły pomysł, ale nie przy tej skali. Poza tym nie podobają mi się kopie rycerzy, jedne są ładne i mają smukłe groty, inne są krótkie i grubymi grotami. Na jedną z podstawek przykeiłem konnego wraitha z armii Undead'ów, dzięki temu ten element może być oddziałem generalskim w razie potrzeby.

Miłego oglądania!4 komentarze:

  1. Bardzo fajnie wyszli. Nie mogę się doczekać kiedy spotkam się z tymi chłopakami na stole do gry :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jeszcze ze 2-3 tygodnie i będą gotowi do gry :)

      Usuń