Kolejny blog o wargamingu wystartował. Ten akurat poświęcony figurkom, malowaniu i graniu w skali 10mm, niezbyt popularnej, ale mojej ulubionej. W miarę czasu będę się starał zamieszczać zdjęcia pomalowanych figurek oraz raporty bitewne.

niedziela, 12 maja 2013

Artyleria skończona

Po dłuższej przerwie wrzucam zdjęcia skończonej podstawki husyckiej artylerii. Podziękowania za ekran należą się Kretusowi, dzięki niemu artyleria wygląda znacznie lepiej. Żałuję jedynie, że skończyły mi się średnie działa z Pendrakena, bardziej by tutaj pasowały. No ale jak się nie ma co się lubi...
Poza obsługą artylerii, dodatkowo pomalowałem husyckiego strzelca schowanego za pawężą. Na tarczy oczywiście symbol Kielicha z Hostią, symbol typowy dla husytów.


 Do pomalowania zostało jeszcze 11 elementów. Zacząłem już malować piechotę, mam nadzieję że za mniej więcej tydzień będę mógł zamieścić zdjęcia piechurów. Tymczasem w trakcie malowania...

1 komentarz:

  1. Ładnie wyszła Ci ta artyleria, a co ważniejsze ciekawie to ustawiłes na podstawce. Husyci jak z kur...iera wycięci :)
    Pzdr!
    Maciek

    OdpowiedzUsuń