Kolejny blog o wargamingu wystartował. Ten akurat poświęcony figurkom, malowaniu i graniu w skali 10mm, niezbyt popularnej, ale mojej ulubionej. W miarę czasu będę się starał zamieszczać zdjęcia pomalowanych figurek oraz raporty bitewne.

czwartek, 9 stycznia 2014

Podsumowanko i Ognistobrody

Tak się składa, że na koniec roku każdy robi jakieś podsumowanie. Dodatkowo w moim przypadku, początek roku 2014 r. kończy pierwszy rok działalności bloga..
Rok 2013 zamykam osiągając zawrotną liczbę 54-ech wpisów, przez ten czas bloga odsłonięto ponad 5,5 tyś razy. Nie sądzę, żeby to była jakaś oszałamiająca liczba, ale mnie cieszy. Oznacza to, że przynajmniej kilkanaście osób czyta regularnie moje wypociny (nie mam na myśli tutaj mojej rodziny ;) ). Z perspektywy minionego roku już wiem czym ten blog na pewno nie będzie. Nie będzie przeglądem sieci, nie będzie tu nowości figurkowych, ani zdjęć pięknie pomalowanych modeli innych malarzy. Nie mam po prostu czasu na surfowanie i wyszukiwanie takich rzeczy. Mam nadzieję, że uda mi się w tym roku zamieścić jakieś podstawowe poradniki na temat malowania i wykonywania makiet. W zeszłym roku zdecydowanie było tego za mało. Będę starał się też publikować w miarę często raporty bitewne, na razie moje granie obraca się głównie wokół HotT, ale kto wie jak będzie w przyszłości. Dziękuję wszystkim czytelnikom za odwiedzanie bloga oraz komentarze.

Jakie plany na 2014 r? 

Oczywiście malowanie figurek!

W skali 10mm chciałbym zacząć i skończyć armię Niemców do DBA jako przeciwnika dla moich husytów. Zamierzam też pomalować armię goblinów do HotT, figurki już są i czekają. Plany ambitne, zobaczymy jak będzie z wykonaniem. Poza tym będę starał się dorobić trochę makiet.

Myślę, że wystarczy już snucia fantazji. Zapraszam do obejrzenia zdjęć kolejnego łowcy czarownic. Tym razem łowca z toporem, którego roboczo nazwałem Ognistobrodym, ze względu na, powiedzmy, rude owłosienie.

4 komentarze:

 1. Gratuluję pierwszego roku działalności! Już niebawem zwiększymy liczbę armii do HotT i znów będzie co pokazać na blogu. Oby tak dalej, małymi kroczkami ale zawsze do przodu :).

  Pzdr!
  Szczota

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję! I to nie prawda,że rodzina tylko czyta tego bloga tym bardziej,że ja tu wcale nie zaglądam;)
  czuwaj
  to pisałam Ja-Żona

  OdpowiedzUsuń
 3. Ognistobrody też daję radę.Ładnie wpasowuje się w klimat całej bandy. Ciekawe, że wszyscy mają broń do walki wręcz a najbardziej się ich opłaca w grze wystawiać z kuszami ;)

  OdpowiedzUsuń