Kolejny blog o wargamingu wystartował. Ten akurat poświęcony figurkom, malowaniu i graniu w skali 10mm, niezbyt popularnej, ale mojej ulubionej. W miarę czasu będę się starał zamieszczać zdjęcia pomalowanych figurek oraz raporty bitewne.

wtorek, 22 kwietnia 2014

Pieski trzy


Ostatnie trzy modele z bandy Łowców Czarownic do Mordheim są już gotowe. Psy zostawiłem sobie niejako na deser, wiedziałem, że po malowaniu bohaterów będę już lekko zmęczony tymi figurkami, więc na koniec lepiej malować już coś prostszego. 
Początkowo zakładałem, że każdy z psów będzie miał inny odcień sierści, ale potem zrezygnowałem z tego pomysłu. Stwierdziłem, że później któryś bardziej by mi się podobał, inny mniej. Potem bym kombinował czy nie przemalować, a tak wszystkie są takie same i albo się podobają albo nie. Jeśli się podobają to nic nie trzeba robić, a jak się nie podobają, to i tak nie bardzo wiadomo jak je przemalować żeby było lepiej. Pokrętna filozofia, ale się sprawdziła w tym przypadku. Psy są skończone, a tym samym cała banda. Jak tylko się uda zrobię zdjęcia całości i wrzucę na bloga.

4 komentarze: