Kolejny blog o wargamingu wystartował. Ten akurat poświęcony figurkom, malowaniu i graniu w skali 10mm, niezbyt popularnej, ale mojej ulubionej. W miarę czasu będę się starał zamieszczać zdjęcia pomalowanych figurek oraz raporty bitewne.

sobota, 24 maja 2014

Skarsnik


Od ostatniego posta na blogu minął prawie miesiąc. Nie oznacza to jednak, że Wasz ulubiony blog powoli przestaje istnieć i zostanie zapomniany przez autora. Powód opóźnień jest prosty - obowiązki rodzinne. Od 12.05.2014 r przybyło ich troszeczkę :), ale nie na tyle dużo żebym nie mógł późną nocą złapać za pędzel.
Efektem tych krótkotrwałych sesji malarskich jest szaman nocnych goblinów - Skrasnik. Figurka pochodzi z moich warmasterowych orczo-goblińskich zasobów. Ponieważ skończyłem malowanie armii Ożywieńców z Khemrii do HotT, postanowiłem zacząć coś nowego w klimatach fantasy. Tym razem będzie to armia goblinów. Tak, samych goblinów. Bez orków (no może poza tym jednym, który jest w strip'ie nocnych goblinów). Dzisiaj prezentuję tytułowego szamana. Niedługo na blogu pojawi się kolejny bohater goblinów, bardzo klimatyczny. Może ktoś zgadnie który?2 komentarze:

  1. http://vaevictis15mm.blogspot.com/2014/05/liebster-award-2014-czyli-telamon-i.html

    Nominuję ciebie do Liebster Award!

    OdpowiedzUsuń